Filtruoti pagal

Prekės ženklas

Prekės ženklas

Yra 6 produktų.

Rodoma 1 -6 of 6 prekių

Aktyvūs filtrai

Alyva MOTUL SCOOTER POWER...

100% sintetinė alyva, sukurta pagal Ester technologiją, skirta 2T motorolerių varikliams, dirbantiems didelėmis apsukomis ar labai apkrautiems. Tinka tiek mechaniškai maišant su kuru, tiek automatinėms tepalo maišymo sistemoms. Labai aukštos tepimo savybės sumažina trintį ir nusidėvėjimą, pagerina variklio galią ir sumažina vidinę variklio trintį. Sintetinės bazės žaliavos sumažina dūmingumą ir nuosėdas. Speciali formulė skirta išvengti emulsijos susidarymo kompresoriuje ir tiesioginio įpurškimo sistemose.

Kaina 12,65 €

Sintetinė alyva 2T MOTOREX...

Visiškai sintetinė, ypač, aukštos kokybės 2-takčių variklių alyva, skirta bekelės motociklams. Ši alyva buvo sukurta tiesiogiai bendradarbiaujant su lenktynininkais ir motociklų gamintojais, ypatingas dėmesys buvo kreipiamas į konkrečius bekelės transporto naudotojų poreikius. Užtikrina lenktynių kokybę, sumažina degimo likučius, tinka išankstiniam mišiniui ir atskiram tepimui. API TC, ISO-L-EGD, Safety + Performance: JASO FD

Kaina 14,35 €

Variklio alyva moto MOTUL...

100% sintetinė 2-taktų motociklų alyva lenktynėms, sukurta gamyklinėms komandoms.. 800 Factory Line alyvos gamyboje naudojama ESTER Core technologija, kuri užtikrina maksimalią variklio galią, nepakenkiant patikimumui ir nusidėvėjimui. Pasirinkdami esterius vietoj kitų aukštos kokybės sintetinio pagrindo žaliavų ir sujungdami juos su naujovišku priedų paketu, MOTUL sukūrė tobulą sinergiją varikliui.

Kaina 15,80 €